18-nastka Natalii

Prócz zdjęć ślubnych i z uroczystości takich jak chrzciny czy komunie  wykonujemy w międzyczasie zdjęcia z 18-stek i tym podobnych imprez.

Podobnie jak w przypadku oferty komunijnej z naciskiem na jej reporterski charakter z jak najmniejszą ilością zdjęć pozowanych.

Jesteśmy z Państwem od dowolnego momentu uroczystości, począwszy od życzeń na sali a kończąc na torcie. Około 1000 zdjęć w wersji nieopracowanej.

Trzy możliwości cenowe:

  1. Około 80-100 zdjęć opracowanych w programie graficznym w postaci plików cyfrowych na płycie, gotowych do druku -350zł
  2. Około 80-100 zdjęć opracowanych w programie graficznym w postaci odbitek formatu 15x23cm na papierze klasy HD premium DreamPrint, umieszczonych w ekskluzywnym pudełku pokrytym ekoskórą.

Okładka w całości wykonana z ekoskóry w pełni personalizowana w postaci imienia i daty.

Szeroki wybór koloru ekoskór- patrz wzornik na końcu katalogu.

Cena tak skonfigurowanej opcji to kwota 650zł (umieszczony wewnątrz opakowania pendrive +65zł lub płyta DVD z nadrukiem i personalizacją w postaci imienia i daty +30zł)

  1. Około 80-100 zdjęć opracowanych w programie graficznym w postaci odbitek formatu 15x23cm na papierze klasy HD premium DreamPrint, umieszczonych w dowolnym albumie podstawowym, tradycyjnym na odbitki wyklejane bądź zamiennie w dowolnej fotoksiędze. Cena tak skonfigurowanej opcji jest ustalana indywidualnie, w zależności od wybranego albumu na odbitki wyklejane bądź fotoksięgi ze stron naszego katalogu.

Galeria internetowa dla waszych gości w postaci linka wysłanego w dniu zdania zdjęć przysługuje do każdej opcji cenowej !

Tym razem gościliśmy na 18-nastych urodzinach Natalii, które odbyły się na jednej z sal w Hacjendzie.

 

 

0 0 vote
Article Rating
16-05-2019
/
Poprzedni wpis Następny wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

You may also like