Anna & Rafał 12.08.2017 Umień- zapowiedź

Dziś przedstawiam Państwu wyjątkowy ślub i Parę: Annę i Rafała.  Uroczystość zaślubin odbyła się w prześlicznym, drewnianym kościele w  Umieniu nieopodal Kłodawy. Prezentuję znacznie większą liczbę zdjęć niż zazwyczaj to robię a to ze względu na dużą sympatię do Młodych i wyjątkowo piękną oprawę ślubno-weselną a zwłaszcza przepiękna salę i oświetlenie.

Niesamowicie duża liczba bramek, które spotkaliśmy po drodze była zaskoczeniem ale też i możliwością ujęcia jedynych takich kadrów, tym bardziej iż nie były to zwykłe bramki tylko pięknie urządzone gratulacje z licznymi barwnymi eksponatami. Całość przejazdu z kościoła do sali weselnej zajęła bez mału dobrą godzinę ;) Karta pamięci 32GB uległa zapełnieniu i był to bezsprzeczny rekord w ilości bramek jak i długości przejazdu. Był maluch, byli przebierańce a nawet cudne tańce na środku drogi. Toastom i zabawie nie było końca ! Pogratulować wspaniałych znajomych !

Piękne światło to to co urzeka najbardziej operatora kamery i fotografa.

Doskonałe, domowe jedzenie, obsługa i super muzyka rozgrzewały do białego rana.

Nie ma jednego, idealnego przepisu na ślub i wesele, nie mniej estetyka pomieszczeń w których pracuje fotograf i operator kamery są najważniejsze. Równie ważne jest zaufanie jakim Młoda Para powinna obdarzyć rejestrujących uroczystość i bezwzględne dostosowanie się do ich wskazówek oraz sugestii. Państwo młodzi nie kombinowali ani nie wymyślali cudów na kiju co dało nam wespół z naszym ośmioletnim doświadczeniem piękną pamiątkę. 

3390zł to komplet w wersji podstawowej dostępny dla każdego z Państwa. To uczciwa, niska cena, w której otrzymujecie Państwo również przedślubną sesję narzeczeńską z możliwością zamiany na teledysk w formie podziękowania dla rodziców realizowany oczywiście przed uroczystością. W dniu poprawin obecny fotograf lub operator prze dwie godziny pracy. W podanej cenie film w jakości full HD i dwa piękne albumy w ekoskórze na odbitki tradycyjne. Czy można lepiej – oczywiście, że tak tylko jaki jest sens wydawania 6-ciu, 8-miu czy 10-ciu tysięcy na oprawę ślubno weselną ?

0 0 vote
Article Rating
19-01-2018
/
Poprzedni wpis Następny wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anna & Rafał
Anna & Rafał
3 lat temu

Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Nasza sesja w plenerze wzbudziła w Nas wielkie zainteresowanie i zyskała ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Twojej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy:
NAJLEPSZE WESELE.
Dziękujemy z całego serca.

You may also like