Monika & Damian 24.06.2017 – WYBRANY ZESTAW FOTOVIDEO

Dziś prezentujemy Państwu dwie przepiękne fotoksięgi w wersji ekskluzywnej i standardowej.

Pierwsza z fotoksiąg to wersja ekskluzywna z okienkiem na zdjęcie i grawerowanym zdobieniem w postaci szkła akrylowego. 

Na czarnym szkle akrylowym umieszczamy Państwa imiona i datę ślubu. Kolor ekoskóry wybieracie indywidualnie -możliwość wypożyczenia fizycznych wzorników. 

Kolor ekri to jeden z najczęściej wykorzystywanych kolorów ekoskóry w przypadku produktów ślubnych.  

Fotoksięgi charakteryzują się nienagannym, ekskluzywnym wykonaniem, podobnie jak wszystkie inne nasze produkty.

Druga z fotoksiąg to wersja standardowa. 

Państwo Młodzi wybrali jedną z wielu możliwości konfiguracji okienek tj. w tym przypadku trzy małe okienka wzdłuż prawej krawędzi albumu. Po przeciwstawnej stronie zostały umieszczone ich imiona i napis: Nasz Plener. Napis został wykonany techniką graweru bezpośrednio na ekoskórze.

Wnętrze fotoksiąg jest indywidualnie projektowane.Tłem w przypadku albumów reportażowych Moniki i Damiana zostały zdjęcia przedstawiające obrączki i bukiet Młodej Pary a także kadr z tańczącą Młodą Parą.

Na życzenie Młodej Pary zawartość i rozmieszczenie poszczególnych zdjęć można wspólnie projektować. Każdy projekt trafia do druku dopiero po Waszej akceptacji.

Opcjonalnie do każdej z fotoksiąg można dobrać indywidualne opakowania w postaci etui wykonanych z takiej samej ekoskóry jak sama fotoksięga czy też w postaci drewnianych skrzyneczek wykładanych aksamitem.

 

 

 

0 0 vote
Article Rating
28-11-2017
/
Poprzedni wpis Następny wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Monika & Damian
Monika & Damian
3 lat temu

Dziękujemy za zdjęcia, a szczególnie za przepiękne fotoksięgi, które każdemu się podobają. Film wykonany w najlepszej jakości. Na filmie zostały uchwycone najważniejsze momenty w tym ważnym dla nas dniu. Jesteśmy naprawdę zadowoleni ze współpracy z Panem Mariuszem. Gorąco polecamy i jeszcze raz dziękujemy za piękną pamiątkę ze ślubu i wesela : )

You may also like