NASZE PRODUKTY cz.5 – fotoksięga akrylowa.

Fotoksięga akrylowa to kolejna z rodzajów fotoksiąg w naszej ofercie. Jej cechą charakterystyczna jest to iż duża cześć przedniej okładki jest przykryta szkłem akrylowym, pod którym znajduje się Wasze zdjęcie. Ułożenie szkła akrylowego na okładce może przebiegać w różny sposób. Klient ma do wyboru kilka możliwości. Pełna specyfikacja- w naszym katalogu, który wysyłamy mailowo.

Szkło akrylowe można wybrać do niemal każdej okładki fotoksięgi i albumu tradycyjnego na odbitki jako element przykrywający Państwa zdjęcie/zdjęcia. Niby nic takiego a podnosi walory estetyczne Państwa albumu niesamowicie. Polecamy !!!

Każdy projekt fotoksięgi jest indywidualny i unikatowy; mało tego można projektować wspólnie z nami ! 

0 0 vote
Article Rating
04-02-2018
/
Poprzedni wpis Następny wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anna & Rafał
Anna & Rafał
3 lat temu

Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Nasza sesja w plenerze wzbudziła w Nas wielkie zainteresowanie i zyskała ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Twojej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy:
NAJLEPSZE WESELE.
Dziękujemy z całego serca.

You may also like