NASZE PRODUKTY cz.7 – pudełko na zdjęcia

Idealne rozwiązanie np. jako prezent dla Państwa rodziców czy na zdjęcia z 18-nastki, chrztu, komunii. Wnętrze wykończone tkaniną introligatorską typu płótno. Pudełko mieści odbitki wielkości 15x23cm. Pudełko jest personalizowane w postaci dowolnego, krótkiego napisu na przedniej okładce; brak możliwości naniesienia okienka ze zdjęciem.

Pudełko na odbitki 15x23cm cena 100zł (cena dotyczy samego pudełka bez odbitek; jedna odbitka na papierze Premium DreamPrint HD + 2,50zł).

Wnętrze pudełka można uzupełnić o pendrive w kwocie 90zł lub personalizowaną płytę ze zdjęciem w kwocie 40zł.

Kolor ekoskóry do wyboru z dostępnego u nas wzornika. Ceny mogą ulec zmianie na przestrzeni miesięcy dlatego aktualny cennik prezentujemy w naszym katalogu pdf.

W jednym z pudełek umieszczono sesję narzeczeńską Alicji i Mariusza, których ślub odbył się 29.09.2018 roku. Dwa komplety powędrowały na ich weselu w formie podziękowań dla rodziców. Sesje narzeczeńskie są u nas CAŁKOWICIE BEZPŁATNE przy kompletnej umowie fotovideo. Drugie z pudełek zawiera dodatkowo pendrive, który jest idealnie dopasowany kolorystycznie do całości.

Więcej informacji pod adresem: https://najlepszewesele.com.pl/pomysl-na-prezent-dla-rodzicow/

0 0 votes
Article Rating
01-10-2018
/
Poprzedni wpis Następny wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

You may also like