Promocje

Promocje

 

Nowość! Duże odbitki (zamiennik fotobudki)
w kilka chwil na Waszym weselu!

 

Fotografia ślubna i filmy ślubne Konin, Kalisz, Łódź, Koło, Turek, Wielkopolska, Łódzkie. Wyjątkowa jakość artystycznej fotografii ślubnej i filmu ślubnego w jakości Full HD. Wspaniałe albumy ślubne i fotoksiążki, w tym ekskluzywna wersja, filmy ślubne, podziękowania rodziców, sesje narzeczeńskie, chrzest święty, fotografia noworodkowa i portretowa. Fotografia ślubna i filmowanie ślubów: Konin, Kalisz, Łódź, Koło, Turek, Słupca, Leszno, Jarocin, Pleszew, Września, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Śrem, Uniejów, Piła, Poznań. Fotografia filmowa i ślubna to całe nasze życie i pasja. Zdjęcia ślubne i filmy pełne emocji.

 

Sesja narzeczeńska w cenie podstawowej!

Fotograf lub operator na poprawinach w cenie podstawowej!

Napis podświetlany LOVE w cenie podstawowej!

 Sesja z pociechą w cenie podstawowej!

WSZYSTKO TO plus ujęcia z drona już w cenie podstawowej pakietu TYLKO 4200 !!

W ciągu roku zapraszamy na sesje narzeczeńskie (przykładowe sesje w zakładce SESJA NARZECZENSKA). Warunkiem sesji jest podpisanie umowy fotovideo w najniższych cenach pełnego pakietu fotovideo.

Fotografia natychmiastowa dla Was i Waszych gości bez limitu godzin! Duże, piękne odbitki typu polaroid wprost do Waszej fotoksięgi! Zapraszam do obejrzenia przykładowych odbitek w zakładce NASZE PRODUKTY