Promocje

Promocje

 

Nowość! Duże odbitki (zamiennik foto-budki)
w kilka chwil na Waszym weselu!

 

Fotografia ślubna i filmy ślubne Konin, Kalisz, Łódź, Koło, Turek, Wielkopolska, Łódzkie. Wyjątkowa jakość artystycznej fotografii ślubnej i filmu ślubnego w jakości Full HD. Wspaniałe albumy ślubne i fotoksiążki, w tym ekskluzywna wersja, filmy ślubne, podziękowania rodziców, sesje narzeczeńskie, chrzest święty, fotografia noworodkowa i portretowa. Fotografia ślubna i filmowanie ślubów: Konin, Kalisz, Łódź, Koło, Turek, Słupca, Leszno, Jarocin, Pleszew, Września, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Śrem, Uniejów, Piła, Poznań. Fotografia filmowa i ślubna to całe nasze życie i pasja. Zdjęcia ślubne i filmy pełne emocji.

 

Sesja narzeczeńska bez jakichkolwiek kosztów! Dźwięk z rekordera w standardzie od 2016 bez dopłat!

UWAGA WYJĄTKOWA OFERTA!! TEGO NIE DA CI ŻADNA INNA FIRMA!
TELEDYSK W FORMIE PODZIĘKOWAŃ DLA RODZICÓW W CENIE UMOWY OD LIPCA 2017
(ZAMIENNIE ZAMIAST PONIŻSZYCH PROMOCJI)

 

Fotograf lub operator na poprawinach bezpłatnie!
Sesja narzeczeńska przedślubna bezpłatna!

Zapraszam na darmowe sesje narzeczeńskie od sezonu 2016 (przykładowe sesje w zakładce SESJA NARZECZENSKA). Warunek: pełny pakiet fotovideo.

W dniu poprawin operator lub fotograf na życzenie w cenie! ZAMIENNIE TELEDYSK W FORMIE PODZIĘKOWAŃ DLA RODZICÓW WART KILKASET ZŁ W CENIE! (zapraszamy do wypożyczenia płyt w jakości Full HD)

Również od sezonu 2016 fotografia natychmiastowa dla Was i Waszych gości w cenie 100zł bez limitu godzin! Duże, piękne odbitki typu polaroid wprost do Waszej fotoksięgi! Po co płacić kilkaset złotych za niską jakość miniaturowych zdjęć z foto-budki skoro można to zrobić dużo lepiej w kwocie przynajmniej o połowę mniejszej! Zapraszam do obejrzenia przykładowych odbitek w zakładce NASZE PRODUKTY