TOBIASZEK- WYJĄTKOWE KADRY Z CHRZTU ŚWIĘTEGO 3.05.2013 zapowiedź

Posted in CHRZEST by

 

W standardzie 24-30 wyjątkowych, wybranych i opracowanych w szczegółach kadrów + ekskluzywny album w  eko-skórze najczęściej koloru białego lub ecri. Album spersonalizowany laserowym grawerem imienia Państwa dziecka i datą chrztu. Do kompletu eleganckie etui o tematyce uroczystości a w nim dwie płyty ze zdjęciami z albumu wraz z podkładem muzycznym w postaci pokazu. Jena z płyt to jakość DVD; druga to wysoka rozdzielczość tzw Full HD na Blu-rayu. Dzięki temu Państwa zdjęcia mogą być wyświetlane nawet na b. dużym tv bez pogorszenia jakości. Jakość Full HD na Blu-rayu oferuję wyjątkowy obraz, o czym wie każdy kto choć raz oglądał film lub zdjęcia w jakości Full HD !

 

Mało ??? Całość oferty dopełnia galeria zdjęć na hasło dla Państwa gości !

Zamiennie można zamówić foto-księgi w tym w formie ekskluzywnej dużego formatu 30x30cm.

Zapraszamy na indywidualne spotkanie celem prezentacji albumów/ foto-ksiąg i naszych zdjęć w dużym formacie.

 

11-06-2013
/
Poprzedni wpis Następny wpis

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GosiaKasia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Cudowne zdjęcia , inne niż standard u fotografa pod foto-tapetą !! Pełne emocji , bez sztucznego pozowania. Czekamy na równie piękne ujęcia chrztu naszego Kacperka ;)

Gosia
Gość
Gosia

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni:)Zdjęcia są bardzo naturalne super jakości i oddają w pełni atmosferę jaką tworzył chrzest naszego synka!Gorąco polecam- super efekt za nie wielkie pieniążki w porównaniu do sztucznych sesji u fotografa!

You may also like