Opinie

Opinie

Gosia & Patryk / Kleczew

Dziękujemy za pamiątkę w postaci zdjęć uwieczniających ten szczególny dla nas dzień jak i filmu. Cała współpraca przebiegła bardzo pomyślnie i sympatycznie. Zdjęcia w pełni uchwyciły wszystkie ważne momenty z całego dnia ślubu a film przywołuje wspaniale wspomnienia. Plener z Panem Mariuszem to była czysta przyjemność. Mnóstwo pomysłów i podpowiedzi sprawiły, że nasze zdjęcia plenerowe są wyjątkowe i wszystkich zachwycają. Jeszcze raz polecamy ! Gosia & Patryk.


 

Anna & Rafał / Umień

Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Nasza sesja w plenerze wzbudziła w Nas wielkie zainteresowanie i zyskała ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Twojej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy: NAJLEPSZE WESELE. Dziękujemy z całego serca.


 

Monika & Damian / Powiercie

Dziękujemy za zdjęcia, a szczególnie za przepiękne fotoksięgi, które każdemu się podobają. Film wykonany w najlepszej jakości. Na filmie zostały uchwycone najważniejsze momenty w tym ważnym dla nas dniu. Jesteśmy naprawdę zadowoleni ze współpracy z Panem Mariuszem. Gorąco polecamy i jeszcze raz dziękujemy za piękną pamiątkę ze ślubu i wesela : )


 

Daria & Dawid / Brudzew

Kamerzystę i fotografa, naprawdę gorąco polecamy. Dziękujemy raz jeszcze za milą współpracę. Pozdrawiamy Daria i Dawid.


 

Agnieszka & Marek / Rychnów

„Najlepsze Wesele” – nazwa zobowiązuje ;)

Zdjęcia, film, fotoksięgi, obsługa najlepszej jakości i w pełni profesjonalna. Fotoksięgi są przepiękne, zachwycają każdego swoją jakością, głębią zdjęć i świetnymi ujęciami. Film w jakości blu-ray oszałamia! Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi, że mamy takie cudowne pamiątki z naszego ślubu i wesela. Pan Mariusz spełnił każdą z naszych próśb i zachcianek a przy tym był bardzo cierpliwy i rzetelny. Bardzo za to DZIĘKUJEMY!! Szczerze polecamy! Tacy profesjonaliści jak pan Mariusz rzadko się zdarzają:) Serdecznie pozdrawiamy


 

Magda & Andrzej / Zagórów

Czy po wspaniałym ślubie, coś może sprawić nam jeszcze radość? Tak! Wspaniale uchwycone na filmie i fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Fotografie, które otrzymaliśmy od Pana Mariusza będą wspaniałą pamiątką na całe życie.

Pan Mariusz to profesjonalista w każdym calu, a przecież wybierając fotografa oraz operatora kamery chodzi nam o to, aby mieć piękną pamiątkę z dni, do których chcemy wracać.

Fenomenalne ujęcia, rewelacyjny montaż filmu, uwaga poświęcona każdemu detalowi oraz to zdziwienie wśród bliskich sprawiające radość „ To już koniec filmu? To naprawdę trwało ponad 2h?”, są dowodem na mistrzostwo pracy Pana Mariusza. Jakość filmu na płytach blu-ray genialna! Poziom obrazu i dźwięku kapitalny- zabawnym było słyszeć szepty nasze oraz naszych gości.

Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, a wisienką na torcie są albumy, które robią niesamowite wrażenie- profesjonalizm widać na każdym kroku. Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe – piękne i w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy. Ponad to są one oprawione w pięknych skórzanych albumach i na pewno będą znakomitą pamiątką na całe życie.

Rodzina zachwycona, znajomi zazdroszczą, wszyscy chwalą. Taki wspaniały dzień jest raz w życiu i naprawdę ze wzruszeniem ogląda się zdjęcia rodziny i przyjaciół, dzięki którym można ponownie poczuć atmosferę i emocje tego dnia.

Dziękujemy raz jeszcze, współpraca z Tobą to czysta przyjemność !

Polecamy i życzymy każdemu takich pozytywnych chwil.

 


 

Monika & Kamil / Kalisz

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu. Jakość, estetyka, kontakt z panem kamerzystą były na  wysokim poziomie. Nie musieliśmy też długo czekać na film. Całej rodzinie również się podoba.

Pozdrawiamy Monika i Kamil Ścibor :)


 

Franciszek

Nie ma się co rozpisywać – po prostu świetny fotograf ! :) Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe – piękne  w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką.
Dominika

 


 

Krystyna & Krzysztof / Kalisz

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę w naszym wyjątkowym dniu. Miło współpracuje się z osobą, która pracuje z pasją, ma doświadczenie i potrafi doradzić. Atmosfera w dniu ślubu i na sesji bardzo luźna i z uśmiechem. Poza tym zdjęcia i film wykonane profesjonalnie, przekazane zgodnie z umówionym terminem w pięknych albumach.

Gorąco polecamy i jeszcze raz dziękujemy za miłą i rzetelną współpracę.


 

Anna & Michał / Ślesin

Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniałą pamiątkę zdjęcia wyszły fantastycznie film jeszcze lepiej :) Profesjonalna obsługa, kontakt świetny. Wszystko bez zarzutów piękny efekt końcowy; my jesteśmy zadowoleni. Fotograf oraz kamerzysta warty polecenia; przede wszystkim korzystna cena.Jeśli chodzi o atmosferę to przesympatyczna. Dziękujemy bardzo za pamiątkę na całe życie :)


 

Karolina & Damian

Dzięki Panu Mariuszowi mamy piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia w naszym życiu :-) Zdjęcia w doskonały sposób uchwyciły najważniejsze momenty oraz oddały emocje towarzyszące nam w dniu naszego ślubu. Fantastyczny jesienny plener wzbudził zachwyt u każdego z rodziny oraz znajomych.

Dbałość o każdy detal, kreatywność, poczucie estetyki, a jednocześnie brak sztuczności i nastawienie na naturalność. Dzięki tym cechom zdjęcia są wyjątkowe. Widać jak przekłada się na nie pasja i talent fotografa.

Z radością i sentymentem będziemy wracać do zdjęć z naszego ślubu.

D z i ę k u j e m y !


 

Aleksandra & Marcin / Poznań

Trafiliśmy na prawdziwego profesjonalistę. Cieszymy się, że to właśnie Pan Mariusz uwiecznił nasz najważniejszy dzień w życiu. Zdjęcia oddają w pełni magiczną atmosferę naszego  ślubu. Również jakość wykonanych zdjęć jest znakomita. Album został pięknie wykonany i jest wspaniałą pamiątką. Serdecznie polecamy.

 


 

Agnieszka & Mariusz / Kalisz

Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że każdy kto chce uwiecznić najważniejsze chwile swojego życia w sposób profesjonalny powinien zwrócić się do Najlepsze Wesele – osób, które w pełni oddają się swojej pasji, czego odzwierciedleniem są wykonane zdjęcia i filmy. Praca, która jest dla nich przyjemnością gwarantuje, że całą twórczość wychodzącą spod ich dłoni cechuje wyjątkowa estetyka. Ich pomysłowość i zaangażowanie sprawiły, że jeden z najważniejszych dni w naszym życiu będzie nas wzruszał przez lata… Dziękujemy i polecamy.


 

Basia & Łukasz / Pleszew

Dokonując wyboru fotografa na nasz ślub, przeglądając różne strony internetowe trafiliśmy na Najlepsze Wesele. Zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość  zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie cechuje duża pomysłowość i spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia.

Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!  Sesja w plenerze, zdjęcia reportażowe oraz film zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Z tego pięknego dnia naszego życia zostały nam wspomnienia oraz cudowne zdjęcia! Całość Pana pracy mogę skomentować:

„Choć nawet czas i ten przeminie
ludzie,okrzyki, drzewa, burze,
śmieszne materie nieulękłe
zwierzęta,kwiaty na polanie-
wszystko przemija,
a co piękne pozostaje.”

Warto było tyle czekać! Dziękujemy :)

 


 

Marta & Michał / Grodziec

Pan Mariusz jest osobą w pełni profesjonalną i rzetelną. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Zdjęcia i film weselny zachwycił zarówno nas jak i gości. Wszystko jest zmontowane perfekcyjnie, przejrzyscie i nowocześnie. Atmosfera panująca pomiędzy nim a klientem jest luźna, co sprawia, że bardzo dobrze się współpracuje. Urzekła nas spontaniczność i różnorodność pomysłów. Jesteśmy bardzo zadowoleni  i mamy nadzieję że będzie jeszcze nie jedna okazja aby stanąć przed jego obiektywem.Długo by można pisać ale proponujemy przekonać się samemu, korzystając z usług prawdziwego artysty!


 

Kasia & Damian / Warszawa

Chcielibyśmy podziękować za pamiątke która nam pozostała po tym szczególnym dniu . Zdjęcia i film ślubny oraz album pokryty piękną skórą wykonane zostały profesjonalnie i z przyjemnością je oglądamy.Warto było tyle czekać. Dziękujemy ! Kasia i Damian.


 

Hubert

Film i zdjęcia z naszego wesela są spełnieniem marzeń, dlatego przy wyborze fotografa na chrzest naszego synka nawet się nie zastanawialiśmy kogo wybrać. Zdjęcia nieskazitelne, robione najwyższej klasy sprzętem odzwierciedlają urok każdej uroczystości. Chcieliśmy podziękować, za włożone serce w swą pracę, ponieważ jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Widać, że nie jest to dla Pana tylko obowiązek, praca, lecz przyjemność i pasja. Gorąco polecamy! Lidia i Robert :)

 


 

Tobiaszek

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni:)Zdjęcia są bardzo naturalne super jakości i oddają w pełni atmosferę jaką tworzył chrzest naszego synka! Gorąco polecam – super efekt za nie wielkie pieniążki w porównaniu do sztucznych sesji u fotografa!


 

Kasia & Piotr / Kleczew

Najważniejszy Dzień w Naszym życiu został sfotografowany i sfilmowany perfekcyjnie i rewelacyjnie . Oglądając zdjęcia widzimy w nich pełen profesjonalizm i pasje, a także wielki talent jaki Pan prezentuje . Jest Pan mocno zaangażowany, uczciwy oraz rzetelny w tym co Pan robi. Dziękujemy Panie Mariuszu i gorąco polecamy wszystkim, którzy chcą, aby ich ślub i wesele było wyjątkowe a poprzez zdjęcia będzie zapewne !

pozdrawiamy


 

Alina & Marek

Jest Pan takim profesjonalistą, że cały czas wracamy do zdjęć oraz filmu z uśmiechem na twarzy, także wyrażenie opinii to czysta przyjemność i oby jak najwięcej zadowolonych klientów bo ma Pan serce do tej „pracy”;-) pozdrawiamy Alina &Marek:-D

 


 

Monika & Szymon

Nie ma co się rozpisywać – poprostu świetny fotograf i filmowiec :) Mamy cudowną pamiątkę ze ślubu i wesela. Współpraca z Panem to wielka przyjemność i 100 % profesjonalizmu.

Nietypowe kadry, ciekawe ujęcia, uchwycone piękno chwili. Do tego albumy, które otrzymaliśmy robią na wszytskich ogromne wrażenie. Pozdrawiamy i Dziękujemy jeszcze raz :)


 

Oliver

Dobry sprzęt w odpowiednich rękach daje znakomite rezultaty. Tego oczekiwaliśmy i to właśnie otrzymaliśmy. Pełen profesjonalizm, dobry pomysł i miła obsługa pana fotografa dała nam wspaniałą pamiątkę z chrzcin naszego dziecka. Dziękujemy i polecamy.


 

Iwo / Gniezno

Oglądając Pana zdjęcia nie trzeba nikogo przekonywać, że to co Pan robi jest robione z pasją i ogromnym talentem! Oddanie się w „Pana ręce” w tych wyjątkowych dla nas chwilach, okazało się strzałem w dziesiątkę! Czy można być aż tak idealnym w swojej pracy, że nie można się do niczego doczepić? Okazuje się, że Pana praca taka właśnie jest…a wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu z jakim Pan do fotografii podchodzi. Dziękujemy i polecamy! Daria, Roman i Iwo.

 


 

Wioletta & Daniel

Profesjonalizm opanowany do perfekcji, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, rzetelność, uczciwość oraz bardzo dobry kontakt to kilka słów, które charakteryzują naszą współpracę.

Świetny montaż filmu oraz profesjonalnie wykonane zdjęcia wraz z niesamowitym podkładem muzycznym sprawił, że Nasz najważniejszy Dzień w życiu został uwieczniony w rewelacyjnej oprawie :)

Dzięki Panu  mamy najwspanialszą pamiątkę ślubną, o jakiej  marzyliśmy, do której chętnie wracamy w każdej chwili. Dziękujemy i gorąco polecamy ! :)


 

Monika & Rafał / Kalisz

Chcieliśmy serdecznie podziękować za piękne fotografie z naszego najcudowniejszego dnia w życiu. To dzięki Pana profesjonalizmowi i niezwykłej pasji do fotografii możemy teraz podziwiać efekty Pana pracy. Współpraca z Panem to sama przyjemność , a wspomnienia, które zostały zapisane na kartach papieru fotograficznego na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

„Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia…”


 

Ewa & Tomasz / Słupca

Chcielibyśmy podziękować za zrobienie przepięknych zdjęć, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Chwile uwiecznione na zdjęciach i filmie pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Wszyscy nasi goście – oczywiście z nami – są zachwyceni. Cieszymy się, że mamy tak piękną pamiątkę z naszego ślubu. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy.