Aleksandra & Dawid 26.05.2018 – plener w Pradze – zapowiedź.

Wspaniały plener pośród pięknej starówki Pragi w słoneczny, czerwcowy dzień ? Wszystko do zrealizowania, dzięki zaradności i pomysłowości Młodej Pary: Aleksandry & Dawida. Trasa Turek-Praga. 1000 km do pokonania w jeden dzień minęło przyjemnie i szybko z przerwą na pyszne śniadanie i kawę.

Przedpołudniowe miasto przywitało nas idealną pogodą na zdjęcia, a więc błękitnym niebem z licznymi chmurami. Dzięki takiemu układowi pogody uzyskaliśmy niepowtarzalną grę światłocieni na praskich uliczkach zabytkowej architektury.

Tłoczny i gwarny klimat uliczek w żaden sposób nie przeszkodził w kadrach a wręcz przeciwnie – nadał niepowtarzalności życiu jakie toczy się pośród tamtejszych, wąskich uliczek.

Inspiracją pleneru w Pradze były zaręczyny przyszłych Państwa Młodych w tym właśnie czeskim mieście.

Dzień ślubu Aleksandry i Dawida to równie piękny dzień – święto wszystkich mam.

Na sesji narzeczeńskiej Młoda Para znalazła najprawdziwszą czterolistną kończynę co zapewne może wróżyć tylko same życiowe sukcesy.  Tego życzymy Młodej Parze a tymczasem zapraszamy wszystkich do ich pysznej, domowej cukierni, obsługującej również wesela a zlokalizowanej na ulicy Chopina w Turku ;)

0 0 votes
Article Rating
05-09-2018
/
Poprzedni wpis Następny wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra&Dawid
Aleksandra&Dawid
3 lat temu

Wspaniale zdana relacja z naszej współpracy. Pełen profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół. Będąc w każdym zakamarku na sali powstały śmieszne i wzruszające zdjęcia na których nikogo nie mogło zabraknąć. Jakość filmu fantastyczna, głos idealny, brak jakichkolwiek zarzutów. Polecamy w 100% Aleksandra&Dawid

You may also like