Magda & Andrzej 16.07.2016 – plener w nadrzecznej tawernie…

Tym razem przedstawiam Państwu niesamowity plener w przepięknej tawernie portowej, pełnej niezaprzeczalnego uroku. Można tu nie tylko dobrze zjeść, lub napić się esencjonalnej czarnej kawy ale jak widać również wykonać niezapomniane zdjęcia plenerowe Młodej Pary.

Całość malowniczo położona w pośród soczystych pastwisk, starorzeczy i lasów wielkopolski.

Tawerna do złudzenia przypomina obiekt nadmorski, zwłaszcza kolor który jest nieodzownym elementem tamtejszych obiektów. Bezpośrednio do budynku przylega niewielka przystań jachtowa idealna na małe łódki, kajaki a nawet niewielkie jachty.

Druga część pleneru odbyła się w równie urokliwym sadzie. Oto kilka wybranych kadrów:

W dniu pleneru był piękny słoneczny dzień z licznymi chmurami, czyli idealny dzień na sesję na zewnątrz. Zapraszamy na równie udane zdjęcia !

0 0 vote
Article Rating
06-02-2017
/
Poprzedni wpis Następny wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Magda & Andrzej
Magda & Andrzej
4 lat temu

Czy po wspaniałym ślubie, coś może sprawić nam jeszcze radość? Tak! Wspaniale uchwycone na filmie i fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Fotografie, które otrzymaliśmy od Pana Mariusza będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Pan Mariusz to profesjonalista w każdym calu, a przecież wybierając fotografa oraz operatora kamery chodzi nam o to, aby mieć piękną pamiątkę z dni, do których chcemy wracać. Fenomenalne ujęcia, rewelacyjny montaż filmu, uwaga poświęcona każdemu detalowi oraz to zdziwienie wśród bliskich sprawiające radość „ To już koniec filmu? To naprawdę trwało ponad… Czytaj więcej »

You may also like