NASZE PRODUKTY cz.6 – album w wersji podstawowej, wyklejanej formatu 30x30cm

W przypadku album w wersji podstawowej otrzymujecie Państwo ekskluzywny album tradycyjny na zdjęcia wklejane, jako przejaw klasycznego, nieprzemijającego piękna. Albumy tradycyjne, reportażowe dostępne w rozmiarze, dużego kwadratu 30x30cm lub 33x33cm.

W każdym albumie umieszczamy Państwa historię z wyjątkowego dnia w Waszym życiu. Na całość opowieści składa się określona przez Państwa liczba zdjęć formatu 15x23cm, ułożona chronologicznie. Jedno duże zdjęcie formatu 15x23cm na jedną stronę lub dwa w przypadku wybrania albumu formatu 33x33cm.

Wnętrza albumów posiadają półsztywne karty koloru czarnego lub ekri (do wyboru), wraz z delikatnie tłoczonymi, pergaminowymi przekładkami.

Szeroki wybór koloru ekoskór na okładkę albumu – możliwość wypożyczenia wzornika.

Każdy z albumów personalizowany w postaci graweru Państwa imion i daty ślubu na okładce.

Możliwość dowolnego wyboru okienek na okładkę, w której umieszczone zostanie Państwa zdjęcie/zdjęcia według wzorów dostępnych w naszym pełnym katalogu pdf. Katalog wysyłamy każdej zainteresowanej parze- prosimy o kontakt.

0 0 vote
Article Rating
23-05-2018
/
Poprzedni wpis Następny wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ewelina & Jarek
Ewelina & Jarek
3 lat temu

Ponad rok temu szukaliśmy fotografa oraz kamerzystę. Wybór był trudny, ale jednak się udało. Zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć oraz filmów. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie i filmy Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm , dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Oglądając wszystkie prace z czystym sumieniem i uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno jak i zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, zdjęcia reportażowe, sesja w plenerze oraz film wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Jesteśmy w… Czytaj więcej »

You may also like