NASZE PRODUKTY cz.8 – papier na którym drukujemy zdjęcia

Wszystkie nasze odbitki są drukowane na najwyższej klasie papieru HD premium DreamPrint.

DreamPrinty to odbitki, drukowane na Canon DreamLabo 5000. Dzięki technologii druku atramentowego, która jest wykorzystywana w maszynie, na zdjęciach doskonale odtwarzane są: intensywne zielenie, głębokie czernie, chłodne szarości, czy naturalne odcienie skóry. DreamPrinty to także gwarancja precyzji oraz gładkich przejść tonalnych.

Dodatkowe tusze – błękit, amarant fotograficzny oraz szary – poszerzają gamut kolorystyczny umożliwiając wierniejsze odwzorowanie kolorów.

Z kolei dodatkowy szary tusz zapewnia zwiększenie ilości odcieni szarości co przekłada się na naturalniejszy wygląd czarno-białych fotografii.

Niewiele to może Państwu mówić dlatego napiszę tak: po otworzeniu pierwszego pudełka z HD premium DreamPrint formatu 15x23cm jako osoba mająca doczynienia z różnymi papierami do fotografii i wykonująca różne formaty odbitek prze okres ośmiu lat natychmiast zauważyła poprawę jakości nasycenia kolorów i kontrastu zwłaszcza w ciemnych partiach obrazu.To uczucie jakby obejrzeć po raz pierwszy film w jakości Full HD. Takiej jakości papieru oczywiście ze wzgląd na jego cenę na próżno szukać w tradycyjnych laboratoriach dostępnych na mieście. Zapraszamy osobiście aby dotknąć i zobaczyć na żywo jakość HD premium DreamPrint.

Dane techniczne papieru:

półmat, słabo odbijający światło, ze średnim ziarnem w strukturze (pomiędzy jedwabiem a matem), odporny na dotyk. Zachowuje dużą ilość detali w cieniach, jednocześnie dając możliwość reprodukcji szerokiej palety kolorów. Doskonale oddający pastelowe i stonowane barwy.

0 0 vote
Article Rating
27-05-2018
/
Poprzedni wpis Następny wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

You may also like