NASZE PRODUKTY cz.8 – papier na którym drukujemy zdjęcia.

Wszystkie nasze odbitki są drukowane od 6-ciu miesięcy na najwyższej klasie papieru DreamPrint. Ceny katalogowe naszych usług pozostają bez zmian !

DreamPrinty to odbitki, drukowane na Canon DreamLabo 5000. Dzięki technologii druku atramentowego, która jest wykorzystywana w maszynie, na zdjęciach doskonale odtwarzane są: intensywne zielenie, głębokie czernie, chłodne szarości, czy naturalne odcienie skóry. DreamPrinty to także gwarancja precyzji oraz gładkich przejść tonalnych.

Dodatkowe tusze – błękit, amarant fotograficzny oraz szary – poszerzają gamut kolorystyczny umożliwiając wierniejsze odwzorowanie kolorów.

Z kolei dodatkowy szary tusz zapewnia zwiększenie ilości odcieni szarości co przekłada się na naturalniejszy wygląd czarno-białych fotografii.

Niewiele to może Państwu mówić dlatego napiszę tak: po otworzeniu pierwszego pudełka z DremPrintami formatu 15x23cm jako osoba mająca doczynienia z różnymi papierami do fotografii i wykonująca różne formaty odbitek prze okres ośmiu lat natychmiast zauważyła poprawę jakości nasycenia kolorów i kontrastu zwłaszcza w ciemnych partiach obrazu.To uczucie jakby obejrzeć po raz pierwszy film w jakości Full HD. Takiej jakości papieru oczywiście ze wzgląd na jego cenę na próżno szukać w tradycyjnych laboratoriach dostępnych na mieście. Zapraszamy osobiście aby dotknąć i zobaczyć na żywo jakość DreamPrint.

Dane techniczne papieru:

półmat, słabo odbijający światło, ze średnim ziarnem w strukturze (pomiędzy jedwabiem a matem ), odporny na dotyk. Zachowuje dużą ilość detali w cieniach, jednocześnie dając możliwość reprodukcji szerokiej palety kolorów. Doskonale oddający pastelowe i stonowane barwy.

27-05-2018
/
Poprzedni wpis Następny wpis

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

You may also like