MONIKA & SZYMON – NADWARCIAŃSKIE KADRY-ZAPOWIEDŹ

Dziś przedstawiam Państwu kilka wybranych kadrów z sesji plenerowej Moniki i Szymona.

 

Dobra fotografia bądź film wymagają zawsze sporej cierpliwości tak od operatora kamery bądź aparatu jak i od Młodej Pary. Na pytanie czy da się wykonać  satysfakcjonujący szybki plener np. w dniu wesela odpowiedź jest tylko jedna: NIE ! Ujęcia plenerowe wymagają częstych poprawek póz , ułożenia sukni ślubnej czy makijażu. Często niewielkie przesunięcie  Pary Młodej względem aparatu bądź odwrotnie sprawia iż uzyskujemy ten jedyny, niepowtarzalny i upragniony kadr.

Lata obcowania z medium takim jak kamera i aparat sprawiają iż człowiek uczy się cierpliwości i bezgranicznego jemu oddania. Fotografia i Film to sztuka, przez którą wyrażamy własne artystyczne odczucia. Olejny obraz, piękna symfonia, czy zwrotka wiersza; wszystkie te rzeczy łączy jeden wspólny mianownik: brak sympatii i zrozumienia dla POŚPIECHU.

Pośpiech zabija to co piękne i ulotne;  niszczy to co jeszcze nie stworzone…

Serdeczne podziękowania za cierpliwość i wytrwałość dla mojej Pary. Niechaj praca i wkład włożony w stworzenie Państwa filmu i zdjęć pozostanie pamiątką dla przyszłych, odległych pokoleń…

0 0 vote
Article Rating
06-06-2013
/
Poprzedni wpis Następny wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

You may also like